משלוחים חינם עד הבית בהזמנות מעל 249 ש"ח

כללי

אתר האינטרנט icamp.co.il (להלן: “האתר”) הינו אתר בבעלות “איי קמפ בע”מ ומשמש כאתר סחר אלקטרוני לרכישת מוצרים.

הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שייעשה על ידך באתר ועל כל רכישה שתתבצע על ידך באמצעות האתר, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בינך לבין “איי קמפ בע”מ”. עקב כך, הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון.

גלישה באתר ו/או רכישת מוצרים ו/או שירותים המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג לפי התקנון. לכן אם אינך מסכים לתנאי מתנאיו הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.

אין להעתיק , לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר, אלא אם כן ניתנה הסכמה בכתב ומראש מטעם החברה.

בכל מקום בתקנון זה בו משתמשים בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשתמע.

הזמנת מוצרים

איי קמפ מציעה למכירה מגוון רחב של מוצרים. לעיתים יתכנו טעויות צילום ו/או הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין הגוונים המדויקים של המוצרים כפי שיסופקו בפועל. בכל מקרה של פער מהותי, החברה תציין זאת באתר. אם נפלה טעות חריגה וברורה על פניה ובתום לב בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את החברה, החברה תאפשר ביטול והשבת מלוא הכסף ששילם הצרכן.

על מנת שנוכל למלא את בקשתך לרכישת מוצר, חשוב שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי של יצרני ו/או יבואני המוצרים. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעיתים מוצרים שמוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תישלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה כזה, שומרת לעצמה הנהלת האתר את הזכות להגיש לך, במידה שישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומה. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך.

אופן ביצוע הזמנה

לאחר שביצעת את ההזמנה תקבל הודעה ראשונית על קליטת פרטי הזמנתך. לתשומת לבך: אישור זה אינו מחייב את האתר לספק את המוצרים שהזמנת והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת.

רק לאחר שהנהלת האתר תסיים לבדוק את פרטי כרטיס האשראי שלך ויתקבל אישור מחברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה, תיחשב הזמנתך כברת ביצוע ויתחילו כל תהליכי אספקת המוצרים שהזמנת.

למען הסר ספק: הזמנת מוצר באתר בלבד ללא מסירת פרטי האשראי לא תיחשב כרכישה אלא כהזמנה בלבד! והאתר יהיה פטור מהתחייבות לאספקת הסחורה.

אם יחול שיבוש ו/או טעות בתיאור המוצר ו/או השירות, בתמונתם, תיאורם, מחירם או בכל פרט אחר, רשאית איי קמפ לבטל את רכישתך ואתה לא תחויב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה.

אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שמסרת, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על-פי הוראות חוק העונשין, התשל”ז-1977 ו/או בכל דין.

אמצעי תשלום

באפשרותך לשלם באמצעות כרטיס אשראי תקף אשר ניתן לסליקה על-ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי הפועלות בישראל כדין. את מספר כרטיסך ופרטיו תידרש להזין במקום המיועד לכך.

שליחת המוצרים תתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

יש אפשרות לשלם גם באמצעות PAYPAL .בשימוש באמצעי תשלום זה לא ניתן לבצע לחלק את הקניה לתשלומים. אמצעי תשלום זה יחויב ב3% עמלה נוספים.

ניתן לבחור בנוסף תשלום טלפוני / העברה בנקאית.

לאחר ביצוע ההזמנה יחזור אליך נציג מטעם האתר בטלפון או דרך האימייל לאישור ביצוע ההזמנה והתשלום. תהליך טיפול בהזמנה בבחירת אמצעי תשלום זה יחל רק לאחר קבלת תשלום מלא.

בנוסף, ניתן לשלם במזומן ע”י הגעה לחנות , זאת לאחר תיאום הגעה מראש באמצעות הטלפון ובדיקה אודות המוצר והימצאותו במלאי. לא ניתן לשלם במזומן לשליחים

אחריות בגין מוצרים

האתר מאפשר לך לרכוש באמצעות האתר מוצרים ושירותים שונים של מס’ יצרנים. יודגש כי איי-קמפ אינה היצרן של המוצר שיש בדעתך לרכוש באתר. איי קמפ עושה מאמצים לשתף פעולה עם ספקים אמינים ובעלי מוניטין בלבד ומקיימת בקרה שוטפת על השירות הניתן על ידם למשתמשים באתר. במקרה שתתקבלנה תלונות מצד הלקוחות בגין האמור לעיל, תפעל איי קמפ במאמצים סבירים ומקובלים אל מול הספקים בכדי לנסות ולפתור את התלונות באופן המיטבי לטובת הלקוח.

האתר לא יהיה אחראי להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על הלקוח ועל חשבונו.

הלקוח יהיה אחראי באופן בלעדי לתחזוקתו ולשירות הנדרש למוצר אשר נרכש באמצעות האתר, אלא אם נכתב אחרת.

מועד אספקה

זמני האספקה להם אנו מתחייבים מחושבים ממועד אישור העסקה ע”י חברת האשראי. חישוב מועדי האספקה יהיה על-פי ימי עסקים, דהיינו ימים א’-ה’, למעט ימי שישי, ערבי חגים ומועדים, שבת וימי חגים ומועדים. יחד עם זאת, איי קמפ עושה כמיטב יכולתה להקדים את זמן האספקה. וברוב המקרים המשלוח יגיע מוקדם יותר.

משלוח עד הבית (YDM שליחויות) – עד 5 ימי עסקים / עד 7 ימי עסקים ליישובים מרוחקים ואזורים חריגים.

לא ניתן לשלוח באמצעות דואר ישראל.

איסוף עצמי – ניתן להתקשר לחנות לוודא הזמנה ולהגיע לאיסוף מיידי

האתר לא יהיה אחראי לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים:

-כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצב חרום ונזקי טבע.

-שביתה אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים.

-כל סיבה שאינה בשליטת האתר.

באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית החנות ו/או הספק יהיו רשאים לספק את המוצרים ללקוחות במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם הלקוח.

במידה והלקוח מעוניין לבצע איסוף עצמי מ איי קמפ , לא יגבו ממנו דמי משלוח. באחריות הלקוח לוודא מראש ולפני ההגעה כי אכן המוצר קיים במלאי וזמין לאיסוף. חנות האתר תשריין את המוצר רק אם בוצעו הזמנה ותשלום במלואם.

כמו כן, שעות האיסוף העצמי הינן גמישות וניתנות לשינוי, בתאום בלבד מול העסק בשעה וביום שנקבעו.

מחירים

חיובך יתבצע באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו תמסור באתר או לנציג המכירה הטלפוני, במחיר שמופיע בסמוך למוצרים שהזמנת. המחיר הכתוב בדף המוצר אינו כולל הוצאות משלוח.

תנאי ביטול עסקה / החזר כספי

1) ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר. מוצרי ביגוד והנעלה ניתן להחזיר עד יומיים מיום קבלת המוצר.

2) הודעה על הביטול תימסר בדוא”ל / הודעת WHATSAPP.

3) כספו של הלקוח יושב לו תוך 14 יום מקבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור של 5% או 100 ש”ח לפי הנמוך מביניהם. המוצר יוחזר לחנות ע”י הלקוח.

בנוסף יגבו מהלקוח דמי משלוח על סה”כ 30 ₪ גם אם הזמנת הלקוח היתה על סה”כ 249 ומעלה ולא נדרש ממנו במהלך ההזמנה לשלם בעבור המשלוח.

4) המוצר יוחזר באריזתו המקורית. לא ניתן להחזיר מוצרים שכבר נעשה בהם שימוש

5) בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של תקנון זה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יוחזר לו תוך 14 יום מהודעת הביטול, המוצר יוחזר על חשבון איי קמפ.

6) זכאים לזכות הביטול: לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן וכן מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.

הגנה על פרטיות : https://icamp.co.il/page/%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%AA_%D7%A4%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%95%D7%AA

הפרטיות שלך חשובה לנו. כדי לשפר את ההגנה על הפרטיות שלך אנו מספקים מידע זה לגבי מדיניות הגנת הפרטיות שלנו ואודות האפשרויות העומדות בפניך בעת השהות באתר וככל הנוגע להתנהלות שלנו לגבי איסוף מידע באתר.

כדי לוודא מודעות המבקרים באתר, מופיע מידע זה הן בדף הבית של האתר והן בכל נקודה שבה נדרשים פרטי מידע אישיים.

מה אנו עושים עם המידע?

במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנה של מוצר או שירות, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה (למשל חיוב הצרכן, הוצאת קבלה וכו’). המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי). מידע הנמסר אודות אדם אחר לצורך משלוח מתנה משמש למטרה זו בלבד במקרה ששלחת לנו דוא”ל נשתמש בכתובת הדוא”ל שממנה שלחת לצורך משלוח דוא”ל חוזר אך לא לכל מטרה אחרת, וכמוכן לא נמסור את הכתובת לכל גוף אחר. אם אתה מעוניין לקבל מידע נוסף אתה מוזמן לידע אותנו בדבר רצונך זה ונפעל בהתאם. בכל מקרה לא נעשה שימוש בפרטים שלך לצורך זה אלא אם ביקשת זאת מפורשות. במידע לא מזהה, כלומר מידע שאינו יכול להיות מיוחס לאדם מסוים, אנו עושים שימוש כדי לשפר את האתר שלנו ולעדכן את ההתנהלות המסחרית שלנו ואת שירותינו, כשמידע לא שמי זה מועבר גם לגורמים אחרים, בהם המפרסמים אצלנו. לדוגמא: מספר המבקרים באתר, מספר הנשים הנרשמות לשאלון מסוים באתר, וכו’, אך לא כל פרט מידע המזהה אישית את המבקר באתר. כמובן שאיננו עושים כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום שהעברת, בין אם זה כרטיס אשראי או מספר חשבון בנק, אלא לביצוע התשלום, ואיננו מעבירים אותו לכל גורם נוסף זולת לצורך זה.

המחויבות שלנו לאבטחת מידע

אנו מונעים כניסה לא מורשית למאגרי המידע שלנו. אנו שומרים על המידע מעודכן ומוודאים שימוש נכון בנתונים. יישמנו הליכים פיזיים, טכנולוגיים ואלקטרוניים כדי לאבטח את המידע שאנו אוספים באתר.

שונות

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, ייעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל, ויתבררו במידת הצורך, בבתי המשפט המוסמכים בכל אחת מערי המחוז של בתי המשפט: תל-אביב – יפו, מרכז, חיפה, נצרת, באר שבע וירושלים.

התקנון עודכן לאחרונה בתאריך 20 ספט’ 2020 וניתן לשינוי בכל עת ע”י אייקמפ על פי שיקול דעתה הבלעדי ובלבד שלא יפגע השינוי כאמור בזכויות לקוחות אשר ביצעו רכישות עד לאותו מועד. נוסח התקנון כפי שהוא מפורסם באתר הינו הנוסח הקובע בכל עת.

ICAMP
Loading...

FEEDBACK

Description

Accessibility Statement

array(0) { }